logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bağdat Nane 350 g

Bağdat Nane 350 gAdet Fiyatı : 108,90 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 1089,00 TL
Birim Fiyat: 108,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bağdat Nane 350 g

Bağdat Nane 350 Gr

Bağdat baharat ve kurutulmuş gıda konusunda rakip tanımamaktadır. Özellikle sağlık koşullarına uygunluk ve global manada kalitenin elde edilmesi söz konusu olduğu zaman muntazam bir içeriğe sahip olduğu görülür. Nane üretiminde de bitkinin yetiştirilmesinden başlayarak kutruma aşamasının sağlıklı bir biçimde tamamlanmasına kadar Bağdat baharat tam not almaktadır.

Nane Anadolu kültüründe neredeyse tüm yemeklerde az da olsa kullanılmakta ve muhteşem bir aroma katmaktadır. Çorbalardan sulu yemeklere ve et yemeklerine kadar harika bir dokunuş yağabilirsiniz. Hem sağlıklı hem de lezzetli olan bu baharat sayesinde yemekleriniz her zamankinden çok daha lezzetli olma imkanını elde edecektir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.