logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Bizim Makarna İnce Uzun 5 kg

Ülker Bizim Makarna İnce Uzun 5 kgAdet Fiyatı : 139,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bizim Makarna İnce Uzun 5 kg

Bizim Makarna İnce Uzun 5 Kg

Her mutfakta bulunan bizim makarna ürünü gençten yaşlıya herkesin damak tadına hitap eder. 5 kg olarak satılan ürün her mutfakta bulunur. Özelliklere çocukların bayılarak yediği bir üründür. Makarna özellikle ev hanımlarının ve öğrenci evlerinin olmazsa olmazlarındandır.

El değmeden paketlenir ve korunaklı ambalajlarda paketlenerek satışa sunulur. Bizim makarna ince uzun 5 kg paketlerde satılır. Ekonomik fiyatlar ile marketlerde yerini alan bu ürün her ailenin bütçesine hitap eder. Bu yüzden her mutfakta bulunur. Ürün farklı şekillerde servis edilebilir.

8 ila 10 dakika arasında bir pişme süresi vardır. Öğrenciler ve ev hanımlarının mutfağında sıklıkla bizim makarnaya rastlayabilirsiniz. İnce ve uzun şekle yapısı sayesinde hızlı ve birbirine yapışmadan pişer. Bu sayede makarna piştikten sonra tencerenin dibine yapışık kalmaz.

İnce uzun makarnayı kendi yaptığınız soslar ile tatlandırabilirsiniz. Makarnaya değişik baharatlar ekleyerek tadıyla oynayabilirsiniz. Herkesin damak tadına hitap edebilen bizim makarna ince uzun ürününü isterseniz sıcak şekilde isterseniz de değişik garnitürler ekleyerek soğuk şekilde servis edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.