logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nuh Un Ankara Makarna Burgu 5 kg

Nuh Un Ankara Makarna Burgu 5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nuh Un Ankara Makarna Burgu 5 kg

Nuh Un Ankara Catering Burgu 5 Kg

Nuh Un Ankara Catering Burgu 5 Kg yıllardır makarna sektörünün en tanınmış markalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Gerek lezzeti gerek ise birbirinden eğlenceli şekilleri ve barındırdığı besin değerleri ile oldukça doyurucu da bir öğün geçirmemizi sağlıyor.

Pek çok otellerin seçkin mutfaklarında da en özel aşçılar tarafından hazırlanan makarnalar müşterilerin beğenisine sunuluyor. Pek çok düğün ve davet yemekleri Nuh Un Ankara Catering Burgu 5 Kg ile hazırlanıyor.

Boyutunun oldukça büyük olması sayesinde cemiyet ve topluluk yemeklerinin vazgeçilmez ismi oluyor. Lezzeti sayesinde gönlümüze taht kuran makarnalar, 5 Kg olması sebebi ile de daha uygun fiyatlara gelmiş oluyor. Hem cebinizi yakmıyor hem de en özel ve en güzel misafirlerinizi layığı ile karşılayabilmenizi, davetlerde, cemiyetlerde kullanabilmenizi sağlıyor.

Bizim Toptan Market tam da bu noktada devreye giriyor. Benzer marketlere kıyasla Nuh Un Ankara Catering Burgu 5 Kg ürününü çok daha uygun fiyatlara bulabilmemizi sağlıyor. Cebimizi yakmıyor, bütçe dostu fiyat politikası ile her daim yanımızda olmaya devam ediyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.