logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Bizim Makarna Boncuk 5 kg

Ülker Bizim Makarna Boncuk 5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bizim Makarna Boncuk 5 kg

Bizim Makarna Boncuk 5 KG

Boncuk makarna ürünü özellikle çocuklar tarafından çok sevilen bir üründür. Makarna ürünü pratik şekilde hazırlanabilen bir yemek çeşididir. Bu yüzden özellikle öğrencilerin vazgeçilmezleri arasındadır. Ev hanımlarının da mutfağından ayırmadığı bizim makarna ürünü en fazla 10 dakika içerisinde pişer. Pratik şekilde hazırlayabileceğiniz bir yemek çeşididir. bizim makarna boncuk neredeyse her mutfakta bulunur.

Pişme süresi oldukça kısa olan ürünü kaynar suya atmanız gerekir. Kaynar suda pişerken hamurlaşmayan makarna birbirine ya da tencerenin dibine yapışmaz. Bu sayede lezzetini korur. Makarnayı dilerseniz soslu dilerseniz değişik baharatlar ekleyebilirsiniz ürünü isterseniz sıcak isterseniz soğuk şekilde servis edebilirsiniz.

Bizim makarna boncuk 5 kg olarak paketlenir. Ürünün paketlenmesi el değmeden yapılır. Korumalı ambalajlar içerisine doldurulan ürünler satışa hazırlanır. Bizim makarna ürünü ekonomik olarak bütçeleri zorlamayacak şekilde fiyatlandırılmıştır. Bu yüzden sofraların vazgeçilmezidir.

Ürünün şekli sayesinde servis sırasında kolaylıkla süsleyebilirsiniz. Ürüne yoğurt ya da sos ekleyerek lezzetlendirebilirsiniz. Ayrıca servis tabağında daha renkli ve şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.