logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Un 25 kg

Besler Mutfak Un 25 kgAdet Fiyatı : 369,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Un 25 kg

Besler Mutfak Un 25 Kg

Besler Mutfak Un 25 Kg, güneşli ovalarda yetişmiş buğdayların başaklarından, sofralarınıza uzanan lezzetli bir yolculuğun ürünü. 

Besler Mutfak Un, profesyonel yaklaşımıyla, sizin için seçilmiş buğdayların en besleyici tanelerini özenle öğüterek üretilip, Türk mutfağının vazgeçilmezi baklava, pasta, börek ve hamur işlerinin lezzetine lezzet katıyor. Besler Mutfak un ürünleri, her türlü mutfak ihtiyacına uygun un profili sayesinde tüketicisine kolaylık sağlıyor. 

Kıtır kıtır baklava, kabarık hamur işi, yumuşacık pasta keki ve incecik açılmış börekler için Besler Mutfak Un 25 Kg çok sayıda tüketici tarafından tercih ediliyor. Besin değerleri ile de tatmin eden Besler Mutfak Un 25 kg, mutfağınızın vazgeçilmezleri arasına girecek. 

Besler Mutfak Un 25 Kg, ekonomik fiyatı ve uzun süreli kullanıma imkan sağlayan 25 kilogramlık ağırlığıyla, misafirleriniz için hazırlayacağınız sofraların da, akşama hazırlayacağınız menülerin de yıldızı olmak için kapınıza kadar geliyor. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.