logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Selpak Klasik Mendil 4 Katlı 10x10'lu

Selpak Klasik Mendil 4 Katlı 10x10'luAdet Fiyatı : 41,90 TL
Koli Fiyatı (30 Adet) : 1257,00 TL
Birim Fiyat: 41,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Selpak Klasik Mendil 4 Katlı 10x10'lu

Selpak Klasik Mendil 4 Katlı 10x10

Kadın ya da erkek fark etmez, her bir kişi çantasında ya da yakınında mendil taşımalı. Kişilerin ne zaman hapşıracağı ya da öksüreceği belli olmaz değil mi? Bu gibi durumlarda güvende olduğunu bilmek kişiler için önemli. O nedenle Selpak klasik mendil 4 katlı ürününü kullanmak en ideal seçenek olacak.

Sıradan mendiller tek bir hamlede paramparça olurken Selpak 4 katlı yapısı ile çok daha uzun süre kullanıma izin veriyor. Bir paket içerisinde 10 adet mendil bulunuyor ve açılıp kapanan ağzı sayesinde mendiller her zaman hijyen kurallarına uyuyor.

Selpak klasik mendil 4 katlı 10x10 ürün sayesinde her an kendinizi güvende hissedecek, burnunuz her zaman kendini yumuşak bir yapıya emanet edecek. Yapısının yumuşak olması özellikle grip ya da nezle olunduğunda burnun tahriş olmasını engelleyecektir.

Temizlik ve hijyen kadar önemli olan başka hiçbir şey yok. Selpak da bunu oldukça nazik bir şekilde karşılıyor. Klasik mendillerde sulan 4 katlı yapı sayesinde dayanıklılık oranı oldukça artıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.