logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Vanesa Islak Havlu 100'lü

Vanesa Islak Havlu 100'lüAdet Fiyatı : 29,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Vanesa Islak Havlu 100'lü

Vanesa Islak Havlu 100Lü

PH değerleri ile dikkat çeken Vanesa ıslak havluları, talep görüyor. Aynı zamanda 100 adet olarak sunulması ve son derece makul fiyatlara yer verilmesi dikkatlerden kaçmıyor. Özellikle de Bizim Toptan içerisinden makul fiyatlar karşınıza çıkacaktır. Neticesinde siparişte bulunmanız ve elde etmeniz uzun sürmez.

Vanesa ıslak havlu 100’lü olarak satın almak isteyenleri karşılamakta. Temelde alkol içermediği için sağlığa herhangi bir zararı bulunmuyor. Aynı zamanda peraben içermemesi de bir diğer avantajlı özelliğidir. Tüm bu özelliklerini dikkate alanlar ise siparişe geçiyor. Bizim Toptan üzerinden ‘sepete ekle’ sistemi ile alışveriş yapmak oldukça kolay. Bu şekilde makul fiyatlardan ıslak havlularınız elinize ulaştırılır.

Vanesa markasının üretmiş olduğu peçete ya da ıslak mendikleri de talep halinde. Başta cilt sağlığına dost olmasından dolayı markanın ürünleri dikkat çekiyor. Beraberinde hoş kokulara yer verilmesi de talep görmesine etkili. Özellikle de ıslak mendil ile havlulara yönelik hoş koku formüllerine yer verilir. Kısacası kokusu ve sağlıklı içerikleri ile dikkat çekmekte.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.