logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Familia Tuvalet Kağıdı Kokulu 32'li
  • resm Familia Tuvalet Kağıdı Kokulu 32'li

Familia Tuvalet Kağıdı Kokulu 32'liAdet Fiyatı : 184,90 TL
Koli Fiyatı (3 Adet) : 539,70 TL
Birim Fiyat: 179,90 TL


500 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.12.2023 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Familia Tuvalet Kağıdı Kokulu 32'li

Familia Kokulu Tuvalet Kağıdı 32 li

Familia bu sektöre yeni giriş yapmış olsa da üretmiş olduğu tuvalet kağıtları ile dikkat çekiyor. Tuvalet kağıdı seçimi sırasında özellikle hassas bir kimyasal yapıya sahip olmasına dikkat edin. Aksi takdirde ürünlerin cildiniz ile temas etmesi sonucunda sorunlu tahrişler meydana gelebilir. Bu tür durumların sağlığınızı tehdit edeceğini bilmelisiniz.

Familia gerekli olan tüm dermatolojik testlerden geçirilmiştir. Bu nedenle sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecek hiçbir unsur  bulundurmuyor. Familia kokulu yapısını bile doğal içeriklerden oluşturmuştur. Tam da bu nedenle hem banyonuza oldukça hoş bir koku sunacaktır hem de çift katmanlı yapısı ile emiciliği en yüksek raddeye çıkarılacaktır.

Familia Kokulu Tuvalet Kağıdı 32 li şekilde satışa çıkarılıyor fakat daha toplu şekilde satın almak isteyen kişiler için de gerekli düzenlemeler yapılıyor. Bizim Toptan bu kaliteli ürünlere en kısa sürede güvenilir şekilde erişim sağlamanız için gerekli olan tüm önlemleri almış durumda! Familia gibi nitelikli markaları ancak Bizim Toptan aracılığı ile bu denli uygun fiyata satın alabilirsiniz!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.