logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Teno Ultra Tuvalet Kağıdı 32'li
  • resm Teno Ultra Tuvalet Kağıdı 32'li

Teno Ultra Tuvalet Kağıdı 32'liAdet Fiyatı : 129,50 TL
Koli Fiyatı (3 Adet) : 388,50 TL
Birim Fiyat: 129,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Teno Ultra Tuvalet Kağıdı 32'li

Teno Ultra Tuvalet Kağıdı 32’li

Teno ultra tuvalet kağıdı yumuşak oluşuyla diğer tuvalet kağıtlarından ayrılır. Parçalanmayan özelliği severek kullanılmasının sebeplerinden biridir bu tuvalet kağıdının. Kolay koparılabilmesiyle pratiktir. Koparırken diğer yaprağı kopmaz ve diğer yapraktan yırtılma olmadan ayrılır teno ultra tuvalet kağıdının. Alışan kişiler başka alternatiflere yönelmek istemezler.

Tek katı yeterli olduğu için fazla kullanılmasına gerek yoktur. Teno ultra tuvalet kağıdı dayanıklıdır. Banyo temizlik alışkanlıklarından bir tanesidir. Gündelik yaşamın olmazsa olmazı arasındadır. 

Günümüzde sabun, diş macunu ve şampuan gibi temel ihtiyaçlar arasında yer alır. Teno ultra tuvalet kağıdı emici güç kalitesi olarak üst düzeylerdedir. Her bir yaprağı pofuduk özelliğe sahiptir. 

Teno ultra tuvalet kağıdı doğa düşmanı değildir ve doğada çabuk yok olabilir. Tuvaletlerde tıkanmaya sebep olmadan eriyerek gider. Hijyenik oluşuyla banyolarda yerini alır. Sevenlerinin ve alışanlarının eli hep Teno ultra tuvalet kağıdına gider. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.