logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Papia Tuvalet Kağıdı 32'li

Papia Tuvalet Kağıdı 32'liAdet Fiyatı : 219,50 TL
Koli Fiyatı (3 Adet) : 658,50 TL
Birim Fiyat: 219,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Papia Tuvalet Kağıdı 32'li

Papia Tuvalet Kağıdı 32’li

Papia tuvalet kağıtları 3 kat, 4 kat ve 6 katlı seçenekleri ile sunuluyor. Papia Tuvalet Kağıdı özellikle yumuşaklık ve emicilik arayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Türkiye’de B-side teknolojisi ile üretilmekte olan ilk ve tek tuvalet kağıdı olan Papia tuvalet kağıtları, ön ve arka yüzleri ile teninizin yumuşak bir his ile buluşmasını sağlıyor.

32’li paket halinde tuvalet kağıdı kategorimizde sizlere sunduğumuz Papia tuvalet kağıtları cildinizi hiçbir şekilde tahriş etmiyor. Hijyeninizi en konforlu şekilde sağlayabileceğiniz Papia tuvalet kağıtları yüksek emiş gücü ile işlevsel özelliklerini bir arada sizlere sunuyor.

Bizim Toptan internet mağazasında yer alan Papia tuvalet kağıtlarının 32’li paketlerinin siparişlerini bizlere bu sayfamız üzerinden ulaştırabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.