logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Teno Ekonomik Peçete 100'lü
  • resm Teno Ekonomik Peçete 100'lü

Teno Ekonomik Peçete 100'lüAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Teno Ekonomik Peçete 100'lü

Teno Ekonomik Peçete 100Lü

Teno Ekonomik Peçete 100Lü olarak uzun kullanım için oldukça uygundur. 100 adet kağıt peçete yemek sofralarınızda kolaylık sağlıyor. Şık sofralarınıza beyaz dokusu ile eşlik eden peçete renklendirici içermemektedir.

Günlük kullanım için uygun olarak üretilen beyaz teno peçete mutfakta ve sofralarınızda yerini alarak hayatınızı kolaylaştırıyor. Pek çok alanda kullanabileceğiniz kağıt peçeteler hızlı temizlik ihtiyacını gidermeye yardımcı oluyor.

%100 saf selüloz ile elde edilen peçete oldukça sağlıklıdır. Beyazlatıcı katkı madde içermeyen bu ürünü çocuklarınız da kullanabilir.

100 adet peçete içeren Teno peçete ile uzun süre sofralarınızda kullanabilirsiniz. Uygun fiyatı ile dikkatleri çeken peçete kullan at özelliği ile oldukça pratiktir.

Teno Ekonomik peçete cilt sağlığı açsından da oldukça sağlıklıdır. Herhangi bir katkı maddesi içermeyen bu peçeteler ile cildinizi silebilirsiniz. Yemek sofralarınızda peçeteye yer vererek sofra hijyenini sağlayabilirsiniz.

Ekonomik peçete olarak adlandırılan bu peçete hem hesaplı hem de kullanışlıdır. Yumuşak yapısı ile hem emici hem de dayanıklı olan bu peçetelere siz de sofralarınızda yer verebilirsiniz.  

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.