logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Familia Peçete 100'lü

Familia Peçete 100'lü

3 Adet üzeri 15,9 TL

Adet Fiyatı : 16,90 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 381,60 TL
Birim Fiyat: 15,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Familia Peçete 100'lü

Familia Peçete 100’lü

Familia peçete yumuşak dokusu, yüksek emiş gücü ile alternatif kullanım alanı sunuyor. Gün içinde hazırlayacağınız sofralarda, misafirleriniz geldiğinde ve düzenleyeceğiniz en özel partilerde, kaliteli Familia peçeteleri kullanabilirsiniz. Aynı zamanda günlük kullanımda da pratik yararlar elde edeceksiniz. Kaliteli servis peçeteleri ile Familia peçeteler ekonomiktir.

Mutfaklarınızda günlük olarak küçük temizliklerinizi, Familia peçete ile yapabilirsiniz. Dökülen sıvı ve katıları Familia peçete ile rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Yumuşak dokusu ile cilde zarar vermez. Bebeklerinizde de Familia peçeteleri güvenle kullanabilirsiniz. Kalitesi ve yumuşak dokusu ile Familia peçetelerden vazgeçemeyeceksiniz.

Havlu peçete kategorisinde 100’lü paketler halinde satışa sunulan havlu peçeteyi Bizim Toptan internet mağazasında en rekabetçi fiyatlar ile bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.