logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Papia Kağıt Havlu 12'li

Papia Kağıt Havlu 12'liAdet Fiyatı : 134,50 TL
Koli Fiyatı (2 Adet) : 269,00 TL
Birim Fiyat: 134,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Papia Kağıt Havlu 12'li

Papia Kağıt Havlu 12Li

Papia peçete üretimi konusunda gözünüz kapalı güvenebileceğiniz nadir markalardandır. Ülkemizde yeni yeni tanınmaya başlayan bu markanın en önemli özelliği dermatolojik olarak testlerden geçirilmiş ve onaylı olmasıdır. Papia kağıt havlu aracılığı ile en kısa sürede yüksek verimli bir temizlik sistemi oluşturabilirsiniz.

Ürünlerin imalatı sırasında kullanılan materyallerin her biri gerekli olan dermatolojik testlerden olumlu yanıt almıştır. Bu nedenle cildiniz ile temas ettirmekten çekinmemelisiniz. Genel olarak hijyen konusunda hassas olan kişiler klasik havlu kullanmak yerine Papia kağıt havlu ile kurulama aşamasını tamamlıyor. Özellikle yüz temizliğinde bu durum daha büyük önem arz ediyor.

Papia Kağıt Havlu 12Li şekilde Bizim Toptan tarafından satışa sunuluyor. Ürünlerin paketlenmesinden satışa sunulmasına kadar her bir aşamada müşteri dostu bir profili var. Özellikle Papia markasının ürünlerini toptan olarak alan kişilerin elde edecekleri kar oranı çok daha yüksek olacak. Bizim Toptan satın almış olduğunuz tüm ürünleri oldukça kısa bir süre içerisinde size gönderecek. Bu gönderimden de asla ek bir para talep edilmeyecek.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.