logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Teno Kağıt Havlu 12'li
  • resm Teno Kağıt Havlu 12'li

Teno Kağıt Havlu 12'liAdet Fiyatı : 97,50 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 390,00 TL
Birim Fiyat: 97,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Teno Kağıt Havlu 12'li

Teno Kağıt Havlu 12’li Paket

Artık hemen hemen her yerde kullanılan kağıt havlular evlerinizin ve iş yerlerinizin en vazgeçilmez hijyen ve temizlik ürünlerinin başında gelmektedir. Oldukça yoğun bir kullanım alanına sahip olan bu havlular için en ekonomik ve en kullanışlı seçenek ise Teno kağıt havlu ürünleri ile Bizim Toptan online alışveriş sitesinde.

7’den 77’ye herkesin ihtiyaç duyduğu kağıt havlular mutfakta, banyoda ve tüm yaşam alanlarında güvenilir ve konforlu bir hijyen sağlamaktadır. Ellerin kurulanmasından tezgah temizliğine, yere dökülen maddelerin temizlenmesinden gıda paketlemesine birçok alanda kullanabileceğiniz Teno kağıt havlu 12’li paket ile oldukça ekonomik bir alternatif oluşturmaktadır.  

İlk zamanlar yalnızca mutfak temizliğinde kullanılan ürünün kullanım alanı günümüzde çok daha fazla alana yayılmıştır. Seyahatte, sporda, iş yerinde, evde, okulda birçok amaçla kullanılabilen ürün tüm ailenizin ihtiyaç duyacağı bir üründür.

Kendiniz ve aileniz için hem hijyen sağlayan hem de pratik bir kullanım alanı oluşturan Teno kağıt havlu 12’li paket için en uygun fiyatlarla Bizim Toptan online alışveriş sitesinden sipariş verebilirsiniz.    

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.