logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pronto Ahşap Temizleyici 750+750 ml

Pronto Ahşap Temizleyici 750+750 mlAdet Fiyatı : 169,96 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 1019,70 TL
Birim Fiyat: 169,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pronto Ahşap Temizleyici 750+750 ml

Pronto Ahşap 2.%50 İndirimli 750+750 Ml

Geniş olan ahşap yüzeylerde derinlemesine bir temizlik sağlayan Pronto Ahşap pek çok kire karşı etkili bir üründür. İs, kir, leke, toz ortadan kalkıyor ve temiz bir görünüm elde edilebiliyor. Ürün aynı zamanda ahşap olan yüzeylere bakım da yapıyor.

Pronto Ahşap sayesinde yüzeylerde aşınma ya da solma gibi istenmeyen durumlar daha geç ortaya çıkabiliyor. Ahşabın kendi doğal parlaklığını koruyan bu ürün hoş bir kokuya da sahip.

Ambalaj içerisinde 750 ml ürün bulunuyor. Her ikisi de 750 ml olan iki adet ürün tek bir paket içerisinde kullanıma sunuluyor. Bu ürünü temin etmek için Bizim Toptan internet mağazasının sıvı temizleyiciler kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olan ürünler tek tıkla kapınıza kadar geliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.