logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Porçöz Sprey Banyo Temizleyici 750 ml

Porçöz Sprey Banyo Temizleyici 750 mlAdet Fiyatı : 47,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 574,80 TL
Birim Fiyat: 47,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Porçöz Sprey Banyo Temizleyici 750 ml

Porçöz Banyo Sprey 750 Ml

Banyolarınızın temizliği oldukça önemlidir. Gününüzün yorgunluğunu attığınız banyonuzda hijyeni sağlamak için Porçöz Banyo Sprey 750 Ml kullanabilirsiniz. İçerdiği özel temizleyicilerle banyonuzda derinlemesine bir temizlik yakalayabilirsiniz. Porçöz Levent Kimya bünyesinde üretimi olan bir markadır. Üretimi tamamen yerlidir. Birçok alanda kullanılabilecek temizlik malzemeleri üretmektedirler. Banyo için özel üretilen Porçöz banyonuzdaki inatçı lekeler için bire birdir.

 Banyoda çıkarılması zor olan kireç ve su lekeleri için banyoya özel bir temizleyici kullanmak gerekir. Bu lekeler çok uğraştırmaktadır. Kolaylıkla bu lekelerden kurtulmak için Porçöz gibi güçlü bir temizleyici kullanılmalıdır. Bu lekeleri kolaylıkla temizleyerek sizin emeğinizi de boşa çıkarmaz.

Porçöz temizlik sonrasında banyonuzun kirlenmesini geciktirerek de size kolaylık sağlar. Banyodaki pas ve küf lekelerini çıkartmada da oldukça iyidir. Banyonuzun her köşesini bu temizlik ürünüyle temizleyebilirsiniz. Duşakabinlerde, lavabolarda, küvetlerde, musluklardaki zorlu lekeleri çıkarmada kullanılabilir.

Porçöz Banyo Sprey 750 Mlden satın almak istersen Bizim Toptan online alışveriş sitemizden temin edebilirsiniz. Hızlı ve güvenli bir teslimat sağlayan sitemiz hizmetinizdedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.