logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Perwoll Narin Çamaşır Deterjanı Sıvı 4 L

Perwoll Narin Çamaşır Deterjanı Sıvı 4 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Perwoll Narin Çamaşır Deterjanı Sıvı 4 L

Perwoll Narin Sihir 4lt

Perwoll narin sihir ürünü ile narin ve hassas çamaşırlarınıza en iyi bakımı yapabilirsiniz. Narin giysilerinizi korumak için onları herhangi bir deterjanla yıkamamanız önemlidir. Perwoll markası bu alanda birçok ürün geliştirmektedir.

Perwoll sıvı deterjan ile giysilerinizi onarabilir, onlara en iyi biçimde bakım yapabilirsiniz. Narin giysiler için özel olan formülüyle, onlara zarar vermeden en iyi biçimde yıkanmalarını sağlar.

Ciltte kaşmir dokunuşu etkisi yaratan bir üründür. Hassas ve narin yapılı kumaşların dokusuna özel olarak üretildikleri için en iyi sonuç alınır. Giysilerinizi uzun süre kullanabilir ve yumuşacık olmalarını sağlayabilirsiniz.

Perwoll’un narin sihir sıvı deterjanı kumaş dokusunu pürüzleştirmekle kalmaz, elektriklenmeyi ve tiftiklenmeyi de önler. Giysileri bu ürünle yıkadığınızda şeklinde de bir bozulma yaşanmayacaktır.

Herkes giysilerini uzun süre yeni gibi kullanmak ister ancak ilk günkü formu sağlamak özen gerektirir. Şekil bozukluğu olmadan, en narin giysilerinizi rahatlıkla bu ürün ile yıkayabilirsiniz.

Giysilerinizin güzel görünmesi ve yapısını koruması önemlidir. Onlara gereken bakımı, onarımı yapmak için siz de ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.