logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Öncü Yağlı Siyah Zeytin Pet (XS) 321-350 2 kg

Öncü Yağlı Siyah Zeytin Pet (XS) 321-350 2 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Öncü Yağlı Siyah Zeytin Pet (XS) 321-350 2 kg

Öncü Siyah Zeytin Klb (Xs)

Zamanında toplanmış olan muhteşem zeytin hasadı ile harika bir ürün elde edilmiştir. Yerli üretime destek verirken en kaliteli malzemelerin tadını çıkarmak için doğru noktadasınız. 

Öncü siyah zeytin klb 321-350 ile harika lezzete sahip ürünleri sofranıza dahil edebilirsiniz. Öncü zeytin Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin muhteşem ağaçlarından hasat edilen ürünleri kullanmaktadır. Siz de verimli ve sorunsuz bir lezzete imza atabilmek için en doğru noktada bulunuyorsunuz. Öncü kalitesi ile bu sürecin tadını çıkarabilirsiniz. 

Siyah zeytin sunumu sırasında zeytinyağı ve limon da kullanabilirsiniz. Bu şekilde ürün besleyiciliğini daha yüksek seviyeye çıkarma gibi bir imkanınız da bulunuyor. Öncü markasının önerilerine uyarak kahvaltı sofralarınız ve salatalarınızı daha nitelikli bir hale getirme imkanınız vardır!

Fiyat ve kalite konusunda inceleme yapıldığı zaman ne derecem makul fiyatlı olduğu da net şekilde görülmektedir. Bu harika lezzetli seçenekler sizin için verimliliğin ve besleyiciliğin adresi olacaktır. Ürünlerin boyut ve kalite bakımından denetimden geçirildikten sonra tarafınıza sunulacağı da eklenmelidir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.