logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nuh Un Ankara Tel Şehriye 5 kg

Nuh Un Ankara Tel Şehriye 5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nuh Un Ankara Tel Şehriye 5 kg

Nuh Un Ank. Catering Tel Şehriye 5 Kg

Sağlıklı bir yemek için en sağlıklı ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Özellikle de Türk mutfağının vazgeçilmezi ünlü yemeklerin en önemli malzemesi tel şehriyedir. Tel şehriye deyip geçmeyin. Durum buğdayı irmiğinden üretilen Nuh Un Ank. Catreering tel şehriye özellikle Türk yemeklerinin tadına tat katıyor.

Yemek konusunda üstat olanlar malzemelerin öyle rastgele seçilmediğini çok iyi bilir. Her kadın mutfağının şefidir ve ailelerine rastgele ürünler tükettirmez. Sağlıklı, lezzetli yemeklerin en önemli püf noktası sağlıklı malzemelerdir. E, tabi bir de anneler sevgilerini katar.

Sevginizin yanında yemeğin tadını arttıracak bir ürün arıyorsanız Nuh Un Ankara catering tel şehriye 5 kg paketleri ile uzun süre kullanım sağlamanıza yardımcı oluyor. Tel şehriye ile yapılan çorbalar şifa dağıtırken pilavlar lezzetten geçilmiyor.

Uzun süre sağlıklı bir şekilde saklama imkanı sağlayan bu ürün, yemeklerin en önemli malzemelerinden biri. Yapacağınız yemeğe sevginiz dışında lezzet katabilmek adına Nuh’un Ankara, en ideal malzemeleri sunuyor. Yemekleriniz bu ürün ile vazgeçilmez olacak.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.