logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nuh Un Ankara Makarna Spaghetti 5 kg

Nuh Un Ankara Makarna Spaghetti 5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nuh Un Ankara Makarna Spaghetti 5 kg

Nuh Un Ank. Catering Spaghetti 5 Kg.

 

Türkiye’nin bilinen makarna markalarından biri olan Nuh un Ankara makarnası, fabrika koşullarında yapılan, hamurun ince kıyımlar halinde kesilerek spaghetti haline getirilmiş, gıda ürünlerinden biridir. Diğer ürünlerin aksine Nuh un Ank. Catering Spaghetti 5 kg. Uzun kullanışlar için üretilmiş net ağırlığı 5 kilogram olan ürünler arasında yer almaktadır.

Öğle ve akşam yemeklerinizde tüketebileceğiniz makarna çeşitlerinden biri olan Nuh un Ankara catering spaghetti 5 kg. İsteğe göre sos ya da şarküteri ürünleriyle tüketilebilir. Kaynar suda 15 ile 20 dakika arasında haşlandıktan sonra, süzgeç yöntemiyle süzerek servis edebilirsiniz.

İstediğiniz makarna çeşitlerini bulabileceğiniz bizim toptan satış mağazalarında nuh un Ankara makarnalarını kuru gıda ve makarna reyonlarında bulabilirsiniz. Türk geleneksel yemekleri arasında da yer alan makarna çeşitlerini, baharat çeşnileri ve soslarla harmanlayıp servis edebilirsiniz.

Toptan makarna alışverişi için 5 kg olan Ankara catering spaghetti, uzun kullanışlar için ideal ürünler arasında yer almaktadır. Kuru gıda ve makarna reyonlarında bulunan diğer makarna çeşitlerine de bizim toptan satış ve mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.