logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Nuh Un Ankara Catering Yüksük 5 kg

Nuh Un Ankara Catering Yüksük 5 kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Nuh Un Ankara Catering Yüksük 5 KG

Nuh’un Ankara catering yüksük makarna ürünü mutfakların vazgeçilmezidir. Her mutfakta kendisine yer bulur. Yüksük şeklinde olan ürün hızlı pişer ve pratik şekilde hazırlanır. Bu yüzden sıklıkla tercih edilir. Ev hanımlarının elinin altında bulundurduğu bir üründür. 8 ila 10 dakika arasında pişer ve pişme işlemi esansında hamurlaşmaz.

Ürün kaynar suya atılarak pişirilir. Ürün pişerken yapışmaz. Bu sayede tadını kaybetmez. Pişirme işlemi sırasında tencereye yapışarak size zorluk çıkartmayan Ankara makarnası mutfaklarda sıklıkla tercih edilir. Sofralarınızda değişik soslar ve baharatlar ile servis edebilirsiniz. Ürün öğrenciler tarafından da tercih edilir.

Hızlı ve pratik şekilde hazırlanır.  Özellikle çocukların çok sevdiği bir üründür. Ürünü çocuklar dışında gençler ve yetişkinler de tercih eder. Yani Nuh’un Ankara makarnası her damak zevkine hitap eder.

Nuh’un Ankara catering yüksük 5 kg olarak paketlenir. Bu paketlenme işlemi sırasında ürüne el değmez. Korumalı ambalajlara doldurulan ürün uygun fiyatlar ile satışa sunulur. Bütçenize uygun fiyatlar ile satılan ürün sofraların vazgeçilmezidir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.