logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Nuh Un Ankara Catering Fiyonk 5 kg

Nuh Un Ankara Catering Fiyonk 5 kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Nuh Un Ankara Catering Fiyonk 5 KG

Nuh’un Ankara catering fiyonk ürünü kısa pişme süresi sayesinde her mutfağın kurtarıcısıdır. Pratik bir yemek çeşidi olan catering makarnayı 8 ila 15 dakika içerisinde pişirebilirsiniz. Kolay ve hızlı bir şekilde pişen bir üründür. Bu ürün pişirme işlemi sırasında birbirine ve tencere dibine yapışmaz. Ürün pişirme işlemi sonrasında hamurlaşıp tadını kaybetmez.

Catering fiyonk makarna kolaylıkla pişen ve yemeğe hazır olan bir üründür. Bu yüzden ev hanımları ve öğrencilerin mutfaklarından eksik olmaz. Kaynamış suya atılarak pişirilen makaran piştikten sonra ağızda hamursu bir tat bırakmaz be her sofrada kendisine yer bulur.

Nuh’un Ankara Catering Fiyonk 5 kg olarak paketlenir. Ürün korumalı ambalajlara konularak paketlenir. Bu paketlenme işlemi sırasında ürüne el değmez. Korumalı ambalajlara doldurulan catering fiyonk ürünü uygun fiyatlar ile satışa sunulur.

Bu yüzden her evde ve her sofrada kendisine yer bulur. Fiyonk makarna şekli ile çocukların çok sevdiği bir üründür. Ürünü çocuklar dışında gençler ve yetişkinler de bayılarak tüketir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.