logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Nuh Un Ankara Catering Arpa Şehriye 5 kg

Nuh Un Ankara Catering Arpa Şehriye 5 kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Nuh Un Ankara Catering Arpa Şehriye 5 KG

Özellikle pirinç pilavlarında kullanılan bir üründür. Ancak pilavlar dışında çorbalar ve yemekler içerisinde de kullanılabilir. Bu yüzden her mutfakta mutlaka yer alır. Yemeklere ayrı bir lezzet katan arpa şehriye ürünü ev hanımlarının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Her yemeğe uyum sağladığı için dilediğiniz yemekte kullanabilirsiniz.

Nuh’un Ankara catering arpa şehriye 5 kg olarak paketlenir. Arpa şehriyenin paketlenme işlemi el değmeden gerçekleşir. 5 kg’lık korumalı paketlere doldurulan ürünler uygun fiyatlar ile satışa sunulur. Her evin mutfağında mutlaka bir paket Ankara arpa şehriye ürünü vardır. Her yemeğe uyum sağlayan bu ürün sıklıkla tercih edilir.

Arpa şehriye ürününü pilavlarınızın içine katabilirsiniz. Farklı malzemelerle hazırladığınız pilavlarınızda arpa şehriye kullanabilirsiniz. Pilavlar dışında çorbalarınızın içine de bu üründen katabilirsiniz. Pilav ve çorba dışında yemeklerinize de katabilirsiniz.

Nuh’un Ankara Arpa Şehriye ürünü ev hanımlarının mutfağından eksik olmaz. Arpa şehriyeyi kullanarak hızlı ve pratik yemekler hazırlayabilirsiniz. Sofralarınızda yer alan her türlü yemekte bu ürünü kullanabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.