logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Lezzet Bohça Mantı 2 kg

Lezzet Bohça Mantı 2 kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Lezzet Bohça Mantı 2 Kg

Yaşam koşulları içinde yemek yapmaya vaktiniz kalmıyor olabilir. Pratik ve bir o kadar da lezzetli bir yemek arıyorsanız lezzet bohça mantı 2 kg ile kısa sürede harika bir sofra kurabilirsiniz.

Mantı yapmak zahmetli bir iştir. Ancak mantı sevenler bu lezzetten ayrı kalmaya dayanamaz. Sizler için lezzet bohça mantı, hazır bir şekilde sofralarınıza geliyor. Zahmetli mantı açma işine hiç girmeden harika bir mantı yeme şansınız artık var.

Yemek yapmaya vakti kalmayan ya da mantı yapmayı bilmeyenler de artık evinde harika bir mantı yemeği yapabilir. Bohça mantı çok sevilen lezzeti ile sofralarda yerini alıyor.

Bohça mantı yapmak için saatlerce uğraşmaya son. Elbette ellerin lezzeti ve emeğinin eşsiz tadı bir başkadır. Lezzet bohça mantı da bu güzel lezzeti yakalayan ve sizi yormadan kolayca sofranızda yerini alan bir yemek. Akşam yemekleri için tercih edebileceğiniz kolay ve pratik bir seçenek.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.