logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Kristal Riviera Zeytinyağı 5 L

Kristal Riviera Zeytinyağı 5 L


Adet Fiyatı : 289,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 1159,60 TL
Birim Fiyat: 289,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kristal Riviera Zeytinyağı 5 L

Kristal Riviera Zeytinyağı 5 Lt

Zeytinyağı ülkemizde üretilen en mucizevi ürünlerin başında geliyor. Hem kişisel bakım hem de günlük kullanım bakımından memnun eden bu ürünleri hangi markadan satın aldığınız da büyük önem arz ediyor. Kristal en makul fiyata en yüksek kalitede ürün satın alabileceğiniz markalardandır. Özellikle paketleme alanındaki şıklığı ve kullanışlılığı da göz dolduruyor!

Kristal Riviera Zeytinyağı 5 Lt olarak paketlenmiş olsa da bu ürünün 500ml şeklinde şişelenmiş versiyonu da bulunuyor. Daha ilk defa satın alacaksanız bu tipi kullanmanız sizin için çok daha makul olacak! Riviera ve sızma kategorilerinin her ikisinde de muhteşem lezzet elde etmek isteyen kişilerin ilk göz atması gereken marka Kristal’dir.

Senelerin tecrübesi ile yağ üretimi yapan bu markayı en uygun fiyata satın alabilmek için Bizim Toptan tarafından sunulan avantajlardan istifade etmeniz gerekiyor. Özellikle Bizim Toptan kampanyalarını takip ederek piyasada sunulan fiyatın neredeyse yarısına satın almanız mümkün kılınıyor! Bizim Toptan satın almış olduğunuz ürünlerin evinize kadar gönderilmesini mümkün kılıyor.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.