logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kristal Riviera Zeytinyağı 5 L

Kristal Riviera Zeytinyağı 5 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kristal Riviera Zeytinyağı 5 L

Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin fevkalade zeytin bahçelerinden toplanan leziz zeytinler ile üretilen Kristal Riviera Zeytinyağı, sofraları süsleyen dokusu ve kokusu sayesinde tüketenleri cezbeder. Birçok kullanım kolaylığı ile sıcak ve soğuk tatlarda kullanılabilen ve bu sebeple çok tercih edilen Kristal Riviera Zeytinyağı, sunumlarınızı ön plana çıkarmak için en büyük destekçilerinizden biri olacaktır. Her zeytinyağı çeşidinde olduğu gibi riviera zeytinyağında da üretim esnasında kullanılan bazı yöntemler vardır. Daldan düştükten sonra topraktan toplanan asitlenmiş zeytinler kullanılarak yapılan Kristal Riviera Zeytinyağı, rafine zeytinyağının işlemler geçirerek oluşması ile var olur. 

Sunumlarınızda Kristal Riviera Zeytinyağı 5L Kullanımı


Yıllardır tüketilmekte olan ve ortaya çıkarılan tarifleri oluşturmaya yardımcı olan Kristal riviera zeytinyağı, üretim şekli ve nitelikleri ile mutfağınızda etkin bir şekilde yer alır. Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin bahçelerinden gelen dokunuşu sofralarınızda sunmanızı sağlayarak tariflerinizin tat katar. Rafine zeytinyağı doğrudan kullanıma uygun olmaması sebebiyle yüksek ısıya maruz bırakılarak temizlendikten sonra natürel sızma zeytinyağı ile harmanlanır. Natürel sızma zeytinyağı sayesinde aromatik ve hoş bir meyvemsi dokuya sahip olan Kristal riviera zeytinyağı, aynı zamanda bu sayede besin değerini arttırarak tüketime hazır hale getirilir. Riviera zeytinyağı sıcağa dayanıklı yapısı ile yemek pişirmede de tercih edilen ve severek kullanılan bir yağ çeşididir. Kristal riviera zeytinyağı 5L ile her türlü yemeği yapabilirsiniz. Kızartmalar için en çok tercih edilen yağ çeşitlerinden biri olarak piyasada sevilen bir ürün olarak karşınıza çıkar. Tatlılar, kekler ve börekler gibi hamur işlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz Kristal riviera zeytinyağı; salatalarınızda ve soslarınızda son dokunuşu size sağlayarak sunumlarınızı güzelleştirir.
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.