logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İpek Taze Fasulye Konservesi 4 kg
  • resm İpek Taze Fasulye Konservesi 4 kg

İpek Taze Fasulye Konservesi 4 kgAdet Fiyatı : 159,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 639,60 TL
Birim Fiyat: 159,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İpek Taze Fasulye Konservesi 4 kg


İpek Taze Fasulye Konservesi ile taze fasulyenin harika tadını bütün sene çıkarabilirsiniz! Sofralarımızın vazgeçilmezi olan taze fasulyenin bolca yararı bulunmaktadır.

Yeşil fasulye, çeşitli iklimlerde yetiştirilebilen çok yönlü sebzelerdir. Yeşil fasulyenin kalorisi düşüktür ve kolesterol içermez.
Yeşil fasulyenin yenmesi kanser riskini azaltır ancak yüksek lif içeriği sindirim sistemi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Bazı lif türleri sindirim sürecini destekler ve sağlıklı bağırsak hareketlerini destekler. Bu, bağırsak yolundaki baskıyı azaltır.
Taze çekirdeklerdeki bazı karotenoidler, kötü göz fonksiyonuna ve görmeye yol açabilen maküler hastalığı önler.
Taze fasulye, kalsiyum gibi kemik bozulmasını ve kemik erimesini önlemeye yardımcı olan birçok besin içerir.

Taze fasülye, mevsimi geldiğinde ülkemizde her yer kendini belli eder ve hemen her evde pişirilir. Anadolu’nun çoğu yerinde yetişebilen bu harika sebzenin tadını herkes çok sevmektedir. Hem lezzetli hem besleyici hem de çok sağlıklı bir sebze olan fasulyeye, kavonoz teknolojisi sayesinde bütün yıl erişimimiz vardır. İpek Taze Fasulye Konservesi bu yüzden tüketilmesi önemli gıdalar arasındadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.