logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İpek Domates Salçası 4,3 kg

İpek Domates Salçası 4,3 kgAdet Fiyatı : 174,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 699,60 TL
Birim Fiyat: 174,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İpek Domates Salçası 4,3 kg

İpek Domates Salçası 4300 Gr

İpek Domates Salçası 4300 Gr:  Hemen hemen çoğu yemeğin içine koyulan salça geleneksel Türk lezzetlerinden birini ortaya koyar. Geçmişten günümüze gelen eşsiz ürünlerinden biri olan salça her kesimden ve her yaştan insanın severek tükettiği yiyeceklerden biridir.

Kolayca açılan paketi ve kullanım rahatlığı sağlayan yapısı ile kısa sürede yemeklerinizde kullanabilirsiniz. Sofralara neşe ve mutluluk veren salça çok kullanışlı yapısıyla birçok yerde lezzet katmaktadır.

Ağızda dağılan akışkan yapısı ve kendine özgü aroması ile zevkle tüketilmektedir. Akşam yemeklerinin vazgeçilmez ürünü olan salça her evin olmazsa olmazı konumundadır.

Yemeklere tat ve lezzet veren bir yiyecek olarak dikkat çekmektedir. Kişiye enerji vererek doygunluk sağlamaktadır. Birçok yemeğin içine atılarak keyifle tüketilmektedir. Geleneksel Türk mutfaklarının özlenen lezzetini ortaya koyan bir üründür. Her kesimden ve her yaştan insanın zevkle tükettiği yiyeceklerden biridir. Yemeklere tat ve lezzet katar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.