logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim Tost Peyniri 2 kg

İçim Tost Peyniri 2 kgAdet Fiyatı : 529,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim Tost Peyniri 2 kg

İçim Tost Peyniri

İçim süt ve süt ürünleri konusunda global manada adından söz ettirmektedir. Peynir üretim tesislerinde de güvenli ve sağlıklı koşullarda beslenen ineklerin sütleri kullanılarak harika lezzete sahip peynirler hazırlanmaktadır. Hem hayvansal ürün üretim koşullarının verimli yapısı hem de sunulan kalitenin yüksekliği son senelerde neden bu kadar sık tercih edildiğini açıklamaktadır. 

Ambalajlama aşamasından sağlık koşullarına kadar gerekli olan tüm denetimler tamamlandıktan sonra ürün piyasaya sunulur. Bu şekilde elde edilecek verimlilik bir kademe daha artar!

İçin tost peyniri ile beraber lezzetli atıştırmalıklara imza atabilirsiniz. Sunulan bu tost peyniri sayesinde uzayan bir tost keyfini siz de yakalayın! İçerisinde yer alan süt kalitesinin ve diğer tüm ürünlerin verimliliği ile göz doldurduğu görülmektedir. Kalite ve lezzeti aynı anda elde etmek isteyen kişiler için harika bir fırsat elde edilmektedir! 

Tost peyniri ile hem yemeklerinizin üzerini süsleyebilir hem de harika sandviçlere imza atabilirsiniz. Bu harika sistem sizin için yüksek verimliliği ve muntazam tasarımı bir araya getirecektir!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.