logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Hekimoğlu Süper Lux Baklavalık 25 kg

Hekimoğlu Süper Lux Baklavalık 25 kgAdet Fiyatı : 494,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hekimoğlu Süper Lux Baklavalık 25 kg

Hekimoğlu Super Lux Baklava (Baklavalık)

Hekimoğlu super lux baklava için üretilmiş unları ile dikkat çekiyor. Özel olarak baklavalarda ve böreklerde kullanılması için imal edilen bu unun dokusunun piyasada yer alan diğer markalara göre çok daha yumuşak olduğu görülüyor. Harika bir tat ve yumuşaklık elde etmek için doğaldan şaşmadan ulusal standartlara uyum sağlanıyor.

Un üretim aşamasında Anadolu topraklarının bereketli dokusuna saygı duyuluyor. İşleme alınırken buğdayların besleyici özelliğinden hiçbir şey kaybetmemesi için özel bir alt yapı oluşturulmuştur. Bu alanda nitelikli bir şekilde hamur işlerine şekil vermek ve mutfağınızdan muhteşem kokuları yükseltmek isterseniz doğru yerdesiniz.

Bereketli yerli buğdayın en kaliteli şekilde işlenmiş hali sizi de memnun edecektir. En kısa sürede muhteşem baklavanın tadını çıkarma imkanını elde edebilirsiniz. Şuana kadar hazırlamış olduğunuz tüm baklavalardan ve hamur işlerinden farklı ve özel bir dokusu olacağından emin olun!

Hekimoğlu sadece lezzet konusunda değil aynı zamanda sağlıklı duruş konusunda da büyük bir çaba sarf ediyor. Siz de Hekimoğlu markası sayesinde bu lezzetli dokunun tadını çıkarabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.