logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cif Power & Shine Yüzey Temizleyici Mutfak 750 ml

Cif Power & Shine Yüzey Temizleyici Mutfak 750 mlAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cif Power & Shine Yüzey Temizleyici Mutfak 750 ml

Cif Power Shine Mutfak 750 Ml

Günden güne kalitesine kalite katan Cif ürettiği temizlik ürünleriyle müşterisinin yüzünü güldürmeyi daima başarıyor. Her yerin temizliği için aynı temizleyiciyi kullanmak kimi zaman çok kullanışlı olmaz. Evin bazı bölgelerinin özel bir temizleyiciye ihtiyacı vardır. Mutfak da bu alanlardan biridir. Cif Power Shine Mutfak 750 ML içerdiği yoğun ve özel temizleyicilerle mutfağınızın temizliği için aranan markadır.

Mutfaktaki inatçı lekelerle boğuşmak kimi zaman zor olabilir. Bu zorlu savaşta Cif’in mutfak için özel olarak ürettiği Cif Power Shine Mutfak yükünüzü sırtınızdan alacaktır. Mutfaktaki zorlu lekeleri içerdiği yoğun temizleyicilerle kolaylıkla yok edecektir. Ocağınızda yemek yaptıktan sonra oluşan lekeler için bire birdir. Çok az bir damlayla bu lekeleri yok edebilirsiniz.

Mutfağınızda beklemiş ve yerleşmiş lekeleri Cif ile derinlemesine temizlemeniz mümkün. Mutfak tezgahınızda, fayansınızda, ocağınızda, raflarınızda bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Cif Power Shine Mutfakı Bizim Toptan online satış sitemizden sipariş ederek satın alabilirsiniz. Dilediğiniz kadar sipariş etme imkanınız var. Kapıya teslim ve güvenilir bir hizmetle ürününüze ulaşabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.