logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cif Power & Shine Yüzey Temizleyici Banyo 750 ml

Cif Power & Shine Yüzey Temizleyici Banyo 750 mlAdet Fiyatı : 75,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cif Power & Shine Yüzey Temizleyici Banyo 750 ml

Cif Power Shine Banyo 750 Ml

Cif içerdiği yoğun temizlik maddeleriyle evimizdeki temizliğin en çok aranan ismi oluyor. Cif Power Shine Banyo 750 Ml içerdiği kir tutmayan teknolojisi sayesinde kusursuz bir sonuç elde etmenizi sağlar. Su izi ve kireç lekesinin en büyük düşmanıdır. Banyonuzdaki inatçı lekeler için bire birdir. Banyonuzda kusursuz bir temizlik etmek için kullanabileceğiniz bir üründür.

Cif Power Shine banyodaki inatçı lekelerle yoğun bir uğraş gerektirmeden temizliği mümkün kılar. Kireç çözücü özelliği sayesinde banyodaki istenmeyen lekeleri temizlemenizde size %100’lük bir hizmet sağlar.

Cifi banyo temizliğinizde, duşakabin temizliğinde, banyonuzun fayanslarında, lavabo temizliğinde, küvet temizliğinde kullanabilirsiniz. Çok fazla ovalamadan lekeleri çıkarma şansını Cif ile elde edebilirsiniz. Temizlik sonunda banyonuza parıltı ve ferahlık verecektir. Su tutmayan teknolojisi ile kireç lekelerinin en büyük düşmanıdır. Bu nedenle de banyo temizliğinde bire birdir.

Cif Power Shine’ı Bizim Toptan alışveriş sitemizden satın alabilirsiniz. Dilediğiniz miktarda sipariş verme özgürlüğünüz var. Siparişiniz adresinize kadar hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim edilecektir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.