logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Burcu Tatlı Biber Salçası 4,25 kg

Burcu Tatlı Biber Salçası 4,25 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Burcu Tatlı Biber Salçası 4,25 kg

Yemeklere renk ve tat veren en büyük etkenlerden birisi salçadır. Özellikle Türk yemeklerinin birçoğu salça olmadan olmaz. Tatlı biber ise yemeğe daha leziz bir tat katarak salçaya eşlik etmektedir.
Neredeyse tüm yemeklerin vazgeçilmezi olan ve lezzet katan salçaya, Burcu Tatlı Biber Salçası   ile sahip olabilirsiniz. Biber salçası ile kendiniz ve sevdikleriniz için birbirinden lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. Biberin verdiği tat ile yemeklerinize farklı bir doku kazandırabilirsiniz.
Salça her ne kadar akşam yemeklerinin vazgeçilmezi gibi görünse de günün diğer öğünlerinde de kolaylıkla tüketebilirsiniz. Kahvaltıda ekmeğinize sürerek ya da omlet, menemen gibi yiyeceklerinize dahil ederek de tüketebilirsiniz. Burcu salçanızın uzun süre dayanması ve sağlam bir şekilde kalabilmesi için tenekelerden faydalanmaktadır. Bu sayede salçanız uzun bir tüketim ömrüne sahip olabilir.
Burcu Tatlı Biber Salçası  'lık hali ile yemeklerinizi tat ve renk olarak güçlendirebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.