logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Bingo Krem Limon Yüzey Tem. 750 ml

Bingo Krem Limon Yüzey Tem. 750 ml

3 Adet üzeri 17,45 TL

Adet Fiyatı : 17,95 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 279,20 TL
Birim Fiyat: 17,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bingo Krem Limon Yüzey Tem. 750 ml

Bingo Krem Limon 750 ML

Doğa dostu formülü sayesinde temizlik konusunda sizlere yardımcı olabilecek olan Bingo Krem, limon kokulu yeni formülü ile karşınızda. 750 ML’lık kutuları ile satışa sunulan Bingo Krem, cam yüzeylerde de rahat bir şekilde çizilmeye yol açmadan kullanabileceğiniz bir krem temizleyicidir.

Zorlayıcı lekeler ve kirler ile uğraşmaktan sıkıldıysanız, Bingo Krem kullanmaya başlayabilir ve temizlik için ayırdığınız zamandan tasarruf ederek kendinize daha fazla vakit ayırmaya başlayabilirsiniz.

Mekanlarınızın ferah limon kokusuna sahip olmasını sağlayan Bingo Krem ile tüm kirleri mekanlarınızdan artık uzaklaştıracaksınız.

Krem temizleyiciler kategorimizde yer alan limon kokulu Bingo Krem’i Bizim Toptan internet mağazamız üzerinden tek bir tık ile satın alabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.