logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bingo Krem Amonyaklı Yüzey Temizleyici 750 ml

Bingo Krem Amonyaklı Yüzey Temizleyici 750 mlAdet Fiyatı : 37,90 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 606,40 TL
Birim Fiyat: 37,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bingo Krem Amonyaklı Yüzey Temizleyici 750 ml

Bingo Krem Amonyaklı 750 Ml

Gayet güçlü bir formül ile üretilen ve bu sayede beklentileri karşılayan bir netice elde etmenizi sağlayan Bingo Krem Amonyaklı pratik bir temizleyici türüdür. Formülünde bulunan amonyak sayesinde parlak ve tertemiz bir görünüm elde etmeniz mümkün olabiliyor.

Bingo Krem Amonyaklı banyoda fayans yüzeyler başta olmak üzere tüm yüzeylerde kullanıma uygun. Zorlu kirler üzerine az miktarda dökerek bir süre bekleyin. Bu sayede kirin yüzeyden daha kısa sürede ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Temizlikte eşsiz bir parlaklık için ürünü deneyebilirsiniz.

Ambalaj içerisinde 750 ml ürün bulunuyor. Temizlikte en büyük yardımcılarınızdan biri olabilecek bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının krem temizleyiciler kategorisinden temin edebilirsiniz. Güçlü temizleyici çeşitleri için Bizim Toptan internet mağazası size yeter.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.