logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Un 10 kg

Besler Mutfak Un 10 kgAdet Fiyatı : 157,25 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Un 10 kg

Besler Mutfak Un 10 Kg

Özellikle büyük mutfaklarda en çok sorulan soruların başında gelir hangi marka un kullanmak gerektiği. Besler Mutfak Un 10 Kg bu soruların hepsini cevaplar nitelikte olan kalitesi ile aşçıların yıllar yılı ilk tercihi oluyor. 10 kg olan paketleri ile büyük mutfaklar tarafından oldukça fazla kullanılıyor. Fiyatı da daha uyguna geliyor aynı zamanda.

Harika ekmeklerin, ay çöreklerinin en büyük ve en önemli malzemesi oluyor un. Günümüzde tam buğdayından tutun da glutensiz ürünlere kadar pek çok ürün bulunuyor. Otellerin, fırınların ve bunun gibi pek çok büyük mutfağın seçimi ise çoğu zaman klasik undan yana oluyor. Annelerimizin, babaannelerimizin o lezzetine doyamadığımız tariflerinin anahtarı da buradan geçiyor.

Yemek işinin ustaları aşçılarımız, şeflerimiz un seçimine oldukça fazla dikkat ediyor. Öyle ki hamur işlerinde en önemli malzemenin de un olduğu pek çok uzman tarafından dile getiriliyor.

Bizim toptan market ise yılların markası Besler Mutfak Un 10 Kg ürününü raflarında en uygun fiyata sunmanın gururu içerisinde, uzman kadrosu ile işini başarı ile devam ettiriyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.