logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Makarna Fiyonk 5 kg

Besler Mutfak Makarna Fiyonk 5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Makarna Fiyonk 5 kg

Besler Mutfak Fiyonk 5 Kg

Bizim Toptan güvencesiyle üretilen ve lezzetiyle tadına bakanların anında müptelası olmasını sağlayan Besler Mutfak Fiyonk makarna özel tarifleriniz için de kullanabileceğiniz bir makarna çeşidi. Ürünü sebzeli makarna, soslu makarna ya da makarna salatası yapımında da güvenle tercih edebilirsiniz.

Besler Mutfak Fiyonk ismini fiyonk şeklindeki kesiminden alıyor. Hijyen koşulları altında, hiç bir şekilde el değmeden üretilen ve paketlenen bu makarnayı siz de sofralarınıza kazandırabilir ve sofranızın lezzet düzeyini ikiye katlayabilirsiniz.

Ambalaj içerisinde 5 kg ürün bulunuyor. Bu ürünü kullanmak ya da denemek isterseniz Bizim Toptan internet mağazasının makarna kategorisi içerisinden temin edebilirsiniz. Bu sayede ürünün en kısa sürede kapınıza kadar ulaşmasını da sağlamış olacaksınız.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.