logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Makarna Boncuk 5 kg

Besler Mutfak Makarna Boncuk 5 kg



Adet Fiyatı : 109,99 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Makarna Boncuk 5 kg

Besler Mutfak Boncuk 5 Kg

Herhangi bir katkı maddesi içermeyen ve damak tadınıza hitap edebilecek Besler Mutfak Boncuk Makarna çocukların da en az yetişkinler kadar severek tükettiği bir gıda. Sos çeşitleri ile birlikte de tüketilebilen makarna farklı yemeklerin yanında garnitür olarak da servis edilebilir.

Besler Mutfak Boncuk Makarna kolay pişme özelliğine sahip. Kısa sürede pişer ve hamurlaşmadan diri görünümünü korur. Bu sayede muhteşem bir görünüm eşliğinde servis edebilmenize olanak tanır. Makarna salatası için de bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Bizim Toptan güvencesiyle üretilmiş olan Besler Mutfak Boncuk Makarna sağlıklı ve faydalı bir gıdadır. Ambalaj içerisinde 5 kg ürün bulunuyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının makarna kategorisi içerisinden temin edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.