logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Arpa Şehriye 5 kg

Besler Mutfak Arpa Şehriye 5 kgAdet Fiyatı : 109,99 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Arpa Şehriye 5 kg

Besler Mutfak Arpa S¸ehriye 5 Kg

 

Hem makarna hem de şehriye gibi temel gıda üretimine yer veren birkaç popüler marka mevcut durumda. Örnek verecek olursak Besler aralarında yerini almıştır. Şöyle ki talep gören ve uzun yıllar piyasada bulunan markalar göz önünde bulundurulmaktadır. Markaların farklı şekillere sahip olan makarna ile şehriyeleri talep görüyor. Talep gören tüm bu ürünler de Bizim Toptan içerisinde sergilenmektedir.

 

Besler mutfak arpa şehriye 5 kg olarak bunlar arasında yerini almıştır. Arpa şehriyelerin genel anlamda pilavlarda kullanımına geçilmekte. Pirinç ya da bulgur pilavına katmak isteyenler şehriyeleri kavuruyor. Arkasından da pilav malzemelerinin içerisine katarak pişirmeye bırakıyor. Kısa bir dinlenme sürecinin akabinde şehriyeli pilav servise hazır hale geliyor.

 

Yapımı son derece pratik olan şehriyeli pilavlar, geleneksel yiyeceklerimiz arasında. Öyle ki çoğu ana yemeğin yanında servis edilmesi esas alınmaktadır. Örneğin et ile tavuk yemeklerinde çoğu zaman şehriyeli pilavlara yer verilir. Hatta sebze yemeklerine de eşlik ettikleri görülüyor. Bu şekilde kullanılmasından ziyade çorba yapımında da tercih edilmekte.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.