logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bağdat Köri 1 kg
  • resm Bağdat Köri 1 kg

Bağdat Köri 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bağdat Köri 1 kg

Bağdat Köri 1 Kg

Köri, birden fazla baharatın birbiriyle harmanlanması sonucu elde edilir. Bağdat Köri ise en güzel ve en kaliteli baharatların birleştirildiği Bağdat Köri 1 Kg lık paketi ile sizlerle buluşuyor.

Bağdat Köri birçok yemek içerisine çok yakışan bir baharattır. Ülkemizde sıklıkla kullanılan Bağdat Köri en güzel yemekleri yaparken bir numaralı yardımcınız olacak. Özellikle kırmızı et yemeklerinin tüm çeşitlerinde ve balık yemeklerinde kullanıldığında oldukça güzel lezzet veren Bağdat Köri, kimyon, karabiber, kişniş, zerdeçal, kakule, Hindistan cevizi, gibi farklı baharatlar konularak elde edilmektedir.

Bağdat Köri en kaliteli standartlar ile ve el değmeden üretilip paketlenmektedir. En kaliteli baharatlar özel Olarak en kalitelisi seçilerek harmanlanmaktadır. Ürünler paketlenirken ise hiçbir şekilde insan teması olmadan en üst teknoloji ile üretilmektedir. Bağdat köri doğru şekilde kapalı bir kap içerisinde saklandığı takdirde çok uzun süre boyunca tazeliğini koruyacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.