logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Vanish Tül Beyazlatıcı Çamaşır Deterjanı Toz 2x450 g

Vanish Tül Beyazlatıcı Çamaşır Deterjanı Toz 2x450 g


500 TL Alıma 100 TL İndirim !

Adet Fiyatı : 192,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 1157,40 TL
Birim Fiyat: 192,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Vanish Tül Beyazlatıcı Çamaşır Deterjanı Toz 2x450 g

Vanish Tül Sistem Toz+Parlatıcı 2x500 Gr

Sadece tek yıkamada dahi tüllerde üstün bir beyazlık sağlayan tül parlatıcı, güçlü formülü ile tüm lekelerden kurtulmanızı sağlayan toz leke çıkarıcı Vanish Tül Sistem Toz+Parlatıcı olarak tek pakette kullanıma sunuluyor. Tül temizliğini kolaylaştıran tül parlatıcı güneşlik ve perdelerde de kullanılabilir.

Vanish Tül Sistem Toz+Parlatıcı paketinde yer alan toz leke çıkarıcı tüm çamaşırlarda, perdelerde, nevresimlerde ve havlularda kullanılabilir. Ambalaj içerisinde 500 gr ürün bulunuyor.

Her biri 500 gr olan 1 adet tül parlatıcı ve 1 adet toz leke çıkarıcı olmak üzere 2 adetlik paket şeklinde kullanıma sunulan bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının çamaşır deterjanı kategorisinden temin edebilirsiniz. Etkin bir temizlik için tüm ürünleri Bizim Toptan internet mağazasında bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.