logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Cafe Crown 2'si1 Arada Şekersiz 24x11 g

Ülker Cafe Crown 2'si1 Arada Şekersiz 24x11 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Cafe Crown 2'si1 Arada Şekersiz 24x11 g

Cafe Crown 2’si 1 Arada Şekersiz 24 x 12 GR

Cafe Crown 2’si 1 Arada Şekersiz paketlerinde 12 gramlık 24 adet sert içimli kahve bulunmaktadır. Şeker kullanmayı sevmeyen kahve tutkunları için özel olarak üretilen Cafe Crown 2’si 1 Arada kahvelerin kremaları da tam kıvamındadır.

Kaliteli kahve çekirdekleri ile üretilmekte olan Cafe Crown 2’si 1 Arada ile günün her anında kahve keyfinizi yaşayabilirsiniz. Tek seferlik paketleri bardağınıza boşalttıktan sonra sıcak bir su ilave ederek kahvenizi saniyeler içerisinde içmeye hazır hale getirebilirsiniz.

Sizler için kahve kategorimizde yer alan Cafe Crown 2’si 1 Arada siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazası üzerinden vererek tek bir tıklama ile siparişlerinizin adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.