logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Nescafe 3ü1 Arada 10x17,5 g

Nescafe 3ü1 Arada 10x17,5 g


3 Adet üzeri 38,9 TL

Adet Fiyatı : 41,90 TL
Koli Fiyatı (40 Adet) : 1556,00 TL
Birim Fiyat: 38,90 TL


500 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.12.2023 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nescafe 3ü1 Arada 10x17,5 g

Nescafe 3ü 1 Arada 17,5 Gr (10 Adet)

Mükemmel bir uyum yakalamak isteyen bu ürünümüz içinde kahve, şeker ve krema ??karışımı barındırmaktadır. Kahve içinde şeker arayanların en çok istediği ürünlerin başında duran 3ü 1 arada Nescafe kalitesinden her zaman bahsedilmektedir. Nescafe 3ü 1 arada 10 tane paket halinde satılmaktadır. Fiyat olarak da miktar olarak da uygun bir satış imkanı sağlar.

Ürünler en iyi kahve çekirdeği ve kremanın birleşiminden üretilmektedir. Nescafe 3ü 1 Arada 17,5 Gr (10 Adet)evlerinizde ya da ofisinizde kolayca hazırlanabilme imkanı veren ve yılların tanınan kahve lezzeti ile damaklarınızı şenlendirebilir. Gün boyunca yorgunluğun tadını çıkarmak için 3ü 1 arada Nescafe porsiyonundan sadece bir bardak içmeniz bile yeterlidir.

Arkadaşlarınıza ve misafirinize hizmet vererek keyifli anlar yaşatabilirsiniz. Günün en gergin anında, 1 bardak kahve ile mola verebilir ve işinize daha dinç bir şekilde devam edebilirsiniz. Nescafe 3ü 1 arada kahve kategorisinde paket içinde 10 çeşit kahve vardır. Toptan satış sitemizi kullanarak hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.