logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bizz Cafe Gold 100 g
  • resm Bizz Cafe Gold 100 g

Bizz Cafe Gold 100 gAdet Fiyatı : 56,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 658,80 TL
Birim Fiyat: 54,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bizz Cafe Gold 100 g


Bizz Cafe Gold le artık kahvelerinizin 40 yıldan da fazla hatırı olsun… Bizz Cafe Gold  ile kahve molalarınızı unutulmaz kılabilirsiniz.
Kahve tutkunlarının yeni tercihi Bizz Cafe Gold’un güçlü aroması, kaliteli kahve çekirdeklerden gelir. Gold türü kahvelerde çekirdekler, 10 kat daha ince öğütülür. Bu sayede de kahvenin en lezzetli versiyonu elde edilmiş olur. Siz de bu inceliği Bizz Cafe Gold ile yudumlayın.
Bizz Cafe Gold, size içimi kolay ve keyifli bir kahve deneyimi sunar. Çözünebilir formüllü olduğu için üzerine sıcak su eklediğiniz anda hazır hale gelir. Bizz Cafe Gold ile kahve ikramlarınız artık çok daha hızlı ve pratik.
İster evde ister işyerinde, Bizz Cafe Gold  ile artık kahveleriniz hemen hazır. Güne başlarken, yemeklerden sonra, molalarda veya arkadaşlarla koyu sohbetlere daldığınız anlarda bir fincan Bizz Cafe Gold ile kendinizi şımartın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.