logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Afiyet Türk Kahvesi 100 g
  • resm Afiyet Türk Kahvesi 100 g

Afiyet Türk Kahvesi 100 gAdet Fiyatı : 29,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Afiyet Türk Kahvesi 100 g

Ürün Adı: Afiyet Türk Kahvesi 100 g

İçindekiler: Kavrulmuş Öğütülmüş Kahve. %100 Arabica.

Alerjen Uyarısı: Belirtilmemiş

Menşei: Türkiye

Üretici: Beyda Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.

Gıda İşletmecisi ve Adresi: BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. Kuşbakışı Caddesi No: 19 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

İşletme Kayıt Numarası/Onay Numarası: TR-34-K-045244

Net Miktar: 100 Gr e

Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu (Beslenme Bildirimi):

Ürün Açıklamaları (Özel Muhafaza ve/veya Kullanım Koşulları): Serin yerde saklayınız. Güneş ışığından koruyunuz. Salata, sos ve çorbalarda çeşni olarak tüketilir. Hazırlanışı: Kahve fincanı ile ölçtüğünüz soğuk içme suyunu cezveye koyunuz. Her fincan için 2 çay kaşığı (7g) Türk kahvesi ve arzunuza göre şeker ilave ediniz. Cezveyi kısık ateşte üzerinde köpük oluşuncaya kadar yavaşça karıştırınız. Kabaran köpüğü, fincanlara eşit miktarlarda paylaştırıp cezvede kalan kahveyi bir taşım daha kaynatarak fincanlara boşaltınız. Ağzı kapalı bir kapta, serin ve kuru ortamda muhafaza ediniz

Ürün Bilgilerinin Kullanımı Hakkında: İnternet sitemizde ve diğer tüm online satış kanallarımızda satışa sunulan her bir ürün için ürün açıklamaları kısmında yer verilen ürün etiket bilgileri ve ürün görselleri; ilgili ürünün tedarikçileri tarafından Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.ye iletilen en güncel bilgileri içermektedir. Teslimi gerçekleştirilen ürünlerin etiket bilgileri ve görselleri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler/görseller arasındaki farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.