logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Mehmet Efendi Türk Kahvesi 500 g
  • resm Mehmet Efendi Türk Kahvesi 500 g

Mehmet Efendi Türk Kahvesi 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Mehmet Efendi Türk Kahvesi 500 g

Mehmet Efendi Türk Kahvesi 500 GR

Ünlü bir atasözümüzde “Bir kahvenin kırk yıllık hatırı vardır” denilmektedir. Nitekim Türk kahvesi Anadolu kültüründe oldukça önemlidir. 1871 yılından bugüne kadar Türk kahvesi üreten Mehmet Efendi de bu kültürün bir parçası haline gelmiştir. Mehmet Efendi Türk Kahvesi markanın klasikleşen bir ürünü olmuştur.

Kendine has kutusu içinde yarım kiloluk olarak adet şeklinde satılan bu kahve misafirlerinize, dostlarınıza; kısık ateşte, bakır cezvede pişirip ikram ederek unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Hava almayan kapağı ile her dem taze kalan kahvenizle moraliniz bozuk bile olsa yerine geleceği ise kesin.

Kahve kategorisi altından erişebileceğiniz bu yaklaşık yüz elli yıllık kahveyi avantajlı fiyatlar ile Bizim Toptan internet mağazasından kolayca satın alabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.