logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Mehmet Efendi Türk Kahvesi 250 g
  • resm Mehmet Efendi Türk Kahvesi 250 g

Mehmet Efendi Türk Kahvesi 250 g


Adet Fiyatı : 52,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 634,80 TL
Birim Fiyat: 52,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Mehmet Efendi Türk Kahvesi 250 g

Mehmet Efendi Türk Kahvesi 250 Gr

Arabica türü kahve çekirdeklerinden elde edilen Mehmet Efendi Türk Kahvesi, uzun süre tazeliğini koruyor. Yüksek kalitede kahve çekirdekleri, ürünün zengin bir aromaya sahip olmasını da beraberinde getiriyor.

Mehmet Efendi Türk Kahvesi ilk günkü tazeliğini uzun süre koruyabilen kahve çeşitlerinden biri. 250 gramlık teneke kutusunda kullanıma sunulan ürün kahve keyfini dilediğiniz her yerde yaşamanızı sağlıyor. Kapaklı kutu kahvenin hava almasını önleyerek bayatlama sürecini geciktiriyor.

1871’den bu yana kahve üreten markanın en çok tercih edilen ürünlerinden biri. Bizim Toptan internet mağazasının kahve kategorisinde bulabileceğiniz ürünü bol köpüklü, şekerli, sade ya da damla sakızlı olarak hazırlayabilirsiniz. Kahve kategorimiz içerisinde farklı kahve çeşitleri de mevcut.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.