logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Nescafe Gold Eko 100 g

Nescafe Gold Eko 100 g

Sepette %8 İndirim

Adet Fiyatı : 51,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 622,80 TL
Birim Fiyat: 51,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nescafe Gold Eko 100 g

Nescafe Gold Ekopaket 100 Gr

Kalite düzeyi yüksek kahve çekirdeklerinden elde edilen Nescafe Gold içimi, keskinliği ve yoğun kahve aromasıyla sizi oldukça etkileyecek. En ideal düzeyde kavrulmuş olan kahve çekirdekleri, fincandaki yoğun aromanın kaynağı. Kahvenin tadını henüz ilk yudumda yoğun olarak hissedebiliyorsunuz.

Nescafe Gold dikkatinizi daha kolay toplamanızı sağlar. Uyumamanız gereken durumlarda uyku sürecini geciktirir. Odaklanmanızı kolaylaştırır ve zihninizi dinç tutmanıza yardımcı olur. Ürünü kahve kreması ya da süt gibi farklı lezzetler ile bir arada deneyebilirsiniz.

100 gramlık ekonomik paket şeklinde kullanıma sunulan ürünü Bizim Toptan internet mağazasının kahve kategorisinde bulabilirsiniz. İçimi ve yoğun kahve kokusu ile sizi büyüleyecek olan farklı kahve çeşitleri de bu kategoride beğeninize sunuldu.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.