logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Cafe Crown 3ü1 Arada Fındıklı 40x18 g
  • resm Ülker Cafe Crown 3ü1 Arada Fındıklı 40x18 g

Ülker Cafe Crown 3ü1 Arada Fındıklı 40x18 gAdet Fiyatı : 215,00 TL
Koli Fiyatı (8 Adet) : 1668,00 TL
Birim Fiyat: 208,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Cafe Crown 3ü1 Arada Fındıklı 40x18 g

Ülker Cafe Crown 3 ü 1 Arada Fındıklı 18 Gr (40 Adet)

Hem evde hem de işte kahve yapmak için fazla zamanınız yoksa, çeşitli lezzetlerle zenginleştirilmiş 3ü 1 arada kahveden yana seçiminizi yapabilirsiniz. Toptan satış yapan sitemizin avantajlı imkanları ile her ihtiyacınız bir tık uzağınızda olabilir. Size 3ü 1 arada kahve ihtiyacınızı karşılayabilecek bu ürün boş zamanlarınızda da tatlı yanına da sizinle olabilir.

Ülker Cafe Crown 3 Ü 1 Arada Fındıklı 13 Gr (40 Adet) paket halinde satılmaktadır ve iş yerlerinde de kullanıma uygun bir üründür. Bu kahve sayesinde hızlı bir şekilde kahvenizi yapabilir ve kaldığınız yerden çalışmanıza ve dinlenmenize devam edebilirsiniz. Kendi tadı olan bir üründür, fındık tadı tercih ettiğiniz özel bir esans olabilir. Aileniz, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle birlikte atıştırmalıkların yanında çok lezzetli olan bu kahveyi tüketebilirsiniz. Yumuşak içimi ile sohbetin de tadını çıkarabilirsiniz.

Kahve, kahve kreması ve şeker karışımından oluşan ürün, kahve hazırlamak için zaman harcamak istemeyenlerin sıklıkla tükettiği ürünlerden biridir. Üründe bulunan şeker, fiziksel ve zihinsel stresiniz sonucunda enerji ihtiyacınızın çoğunu da karşılar.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.