logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nescafe Classic Eko 100 g

Nescafe Classic Eko 100 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nescafe Classic Eko 100 g

Nescafe Classic Ekopaket 100 GR

Tropikal iklimde yetişen yüksek kalitede kahve çekirdekleri, Nescafe deneyimi ile sizlere Classic Ekopaket ile harika bir ürün olarak geri dönüyor. Yılların vazgeçilmez içeceklerinden Nescafe Classic ile kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Robusta’nın baskın adı ve kafein oranının yüksek olması gün içerisinde daha zinde kalmanızı sağlıyor.

Gün içerisinde tüketeceğiniz bir fincan Nescafe ile enerjinizi tazeleyebilir, güne daha dinç bir şekilde devam edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla iş ortamında ve misafirlerinize ikram edebileceğiniz en iyi sıcak içeceklerden bir tanesidir. Gün boyu tazeliğin ve canlılığın formülü Nescafe Classic Ekopaket içerisinde yer alıyor.

Kahve kategorisinde 100 Gr paketler halinde satışa sunulan Nescafe Classic Ekopaket sizi bekliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.