logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Mehmet Efendi Colombian Filtre Kahve 250 g

Mehmet Efendi Colombian Filtre Kahve 250 g


Adet Fiyatı : 34,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 419,39 TL
Birim Fiyat: 34,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 10.12.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Mehmet Efendi Colombian Filtre Kahve 250 g

Mehmet Efendi Colombian Filtre Kahve 250 gr

Taze taze çekildikten sonra mis gibi kokusuyla satışa sunulan Mehmet Efendi Colombian Filtre Kahve, filtreli işlemden geçmesi sayesinde sade ve gerçek kahve tadını vermektedir.

Kolombiya’nın oldukça elverişli arazilerinde toplanan kahve çekirdekleri, işinin ehli kahve çiftçileri tarafından ulaşımı sağlanır. Ulaşım esnasında asiditesini iyi dengeleme imkânı bulan Kolombiya kahve çekirdekleri, birtakım doğal işlemlerden geçerek bize hizmete sunulur.

Kahve yapımı işinde Dünya’nın sayılı ülkelerinden olan Kolombiya’nın kahve çekirdekleri, Mehmet Efendi markası tarafından ülkemizde satışa sunuluyor. Kolombiya denildiğinde kahve çekirdekleri akla gelen ilk şeylerden olur. Doğal bir toplama ve ulaşım sürecinden geçerek doğal işlemlerden sonra harika bir kahveye dönüşen lezzetli birçok aşamadan geçmektedir.

Kahve çekirdeklerinin asiditesinin iyi bir şekilde dengelenmesi ise şu şekilde oluşur: Kahve çekirdekleri özen ile toplandıktan sonra çoğu zaman ulaşması gereken yer ile aralarında engebeli araziler bulunmaktadır. Bu da araç ile taşıma durumunu olanaksız hâle getirmektedir. Bu yüzden kahve çekirdekleri genellikle eşekler ile taşınır ve taşınma sırasında sallanan kahve çekirdeklerinin asiditesi iyi bir dengelemeye sahip olur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.